Iné kritérium.

Autor: Jakub Začka | 18.7.2008 o 19:29 | (upravené 21.12.2010 o 22:27) Karma článku: 5,94 | Prečítané:  509x

Aký je rozdiel medzi "tradičný mužom" a "tradičným mužom" ? Často sa stretávam s názorom, že tradičný muž si myslí, že "žena patrí ku sporáku."To by znamenalo, že byť matkou je ponižujúce. To je, ale logický omyl.

 DLILLC/Corbis

Rozdiel medzi tradičným mužom a tradičným mužom je v tom, že pre jedného je žena, ktorá sa vrátila s materskej niekto, kto sa vrátil z niečoho ponižujúceho. Ale pre druhého je niekto, kto zvládol niečo, čo by nezvládol ani sám. Je medzi tým rozdiel ? Podľa mňa obrovský. Lebo pre jedného je sa žena po materskej vrátila silnejšia a pre niekoho slabšia. Znamená to, že existujú rôzne kritériá. Znamená to, že to, že niekto má úžasné silné auto, svaly, funkciu, moc peniaze nemusí byť veľký. Lebo to nie je jediné kritérium. Znamená to, že chlapík s vyholenou hlavou a silným autom nemusí byť ten mocný, lebo existujú iné kritériá.

Boh urobil pannu Máriu kráľovnou. Panna Mária nebola bohatá, ani mocná, ani nemala veľkú funkciu, ani škola nebola zárukou všetkého, ale bola charakter. Boh dal znamenie každému človeku, bude tu mnoho svalnatých, mocných, bohatých / veď aj vtedy boli /, ale to nie sú kritériá. Veľký v jeho očiach môže byť aj svalnatý, mocný a bohatý, ale z iných dôvodov. Existujú aj iné kritériá.

Ak si toto neuvedomíš tak sa navždy budeš báť bohatých, mocných, svalnatých a slávnych.

Bol raz jeden študent. Vrátil sa zo stretnutia s jedným poľským pápežom. Komunistická moc naňho urobila veľké BUBUBU, a on nemal žiaden rešpekt. Možno si povedal, videl som skutočne veľkých.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Na čom zarába Marcel Slávik, po ktorom ide Sulík (otázky a odpovede)

Minister hospodárstva na neho podal trestné oznámenie.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Valec OĽaNO ide ďalej

Niekto zabudol, že terajšia vláda je zajtrajšia opozícia.


Už ste čítali?